روش های بزرگ کردن آلت تناسلی

افزایش سایز آلت : بزرگ کردن آلت تناسلی با استفاده از روش های طبیعی – زوج بازار

افزایش سایز آلت : بزرگ کردن آلت تناسلی با استفاده از روش های طبیعی – زوج بازار

در یکی از مقالالت مربوط به بزرگ کردنِ آلتِ تناسلی و افزایشِ سایزِ آلت به کمکِ گیاهان دارویی، برخی از گیاهان به منظور افزایش سایز آلت به شما معرفی گردید، اما در آن مقاله ما به شما توصیه کردیم که حتی گیاهان دارویی را نیز با مشورت پزشک خود مصرف کنید و خودسرانه تصمیم به خوردن آن ها نکنید. همچنین در مورد گیاهان دارویی نتایج قطعی علمی به دست نیامده و فقط در برخی از مطالعات علمی و به صورت موردی گزارش ها و نتایجی از اثرات برخی از گیاهان بر روی افزایش سایز آلت به دست آمده است.

با زوج بازار همراه باشید تا در این مقاله برخی از روش های بزرگ شدن آلت تناسلی را بررسی نماییم. البته همینجا بر خود لازم می دانیم که بگوییم موضوع افزایش سایز آلت مردان و بزرگ کردن آلت تناسلی امروزه در کشور ما بیشتر تحت تاثیر تبلیغات محصولات دروغین و فیلم های پورن است. لذا توصیه می کنیم زیاد بر روی این موضوع حساسیت به خرج ندهید و سعی کنید لذت واقعیِ رابطه جنسی با همسر خود را کامل کنید و به نحو احسن از آن استفاده نمایید.

۱- سیگار و دخانیات را ترک کنید تا افزایش سایز آلت خود را ببینید!

ترک سیگار برای افزایش سایز آلت مناسب است

فراموش نکنید که حجم خون ارسالی به آلتِ شما چه در حالت نعوظ کامل و چه در حالت خواب آن، تعیین کننده سایز و اندازه آلت تناسلی شما است.

مطالعات زیادی نشان داده است که مصرف مواد دخانی از جمله سیگار باعث باریک تر شدن عروق و شریان های خونی می شوند، و این به معنای این است که افراد مصرف کننده سیگار و سایر دخانیات به علت باریک شدن رگ های خونی، نعوظشان ممکن است کامل صورت نگیرد، چون حجم و جریان خون ارسالی به آلت تناسلی کاهش می یابد.

در واقع باید بگوییم که افراد مصرف کننده سیگار، به صورت عمدی و با دستِ خود، احتمالِ ایجادِ یک اختلال جنسی شایع در مردان به عنوان مشکل نعوظ (Erectile Dysfunction) را در خود بالا می برند. در نتیجه یکی از روش های افزایش سایز آلت در مردان ترک سیگار و دخانیات است.

۲- ورزش و تمرین منظم داشته باشید

ورزش منظم به منظور افزایش سایز آلت خوب است

ورزش و حرکات مناسب آن باعث افزایش گردش خون سالم می شود و در نتیجه این عمل باعث تقویت رگ ها و شریان های خونی شده و خون بیشتری به سمت آلت تناسلی شما هدایت می شود و به دنبال آن افزایش سایز آلت شما ممکن است با ورزش منظم و اصولی بهتر شود.

اگر شما جزو افرادی هستید که هیچگونه ورزشی نمی کنید و حتی از دخانیات نیز استفاده می کنید، ممکن است هیچ وقت پتانسیل سایز آلت خود را نفهمیده باشید و تاکنون آن را درک نکرده اید. اگر هم اکنون این مقاله را می خوانید و به فکر فرو رفته اید که آیا واقعا ورزش منظم و ترک سیگار بر روی بزرگ شدن آلت تناسلی اثر دارد یا خیر؟ به شما پیشنهاد می کنیم که یکبار این روش را آزمایش کنید چون اگر حتی اثری نداشت شما هیچ ضرری نمی کنید، بلکه سلامتی شما افزایش می یابد. پس آن را تست کنید.

نیازی نیست خیلی شدید و سنگین ورزش کردن را شروع کنید. روزانه نزدیک به یک ساعت شنا، پیاده روی، دوچرخه سواری و سایر فعالیت های فیزیکی می تواند جریان خون ارسالی به آلت تتاسلی شما را افزایش دهد و در نتیجه افزایش سایز آلت را در پی داشته باشد.

  • خیلی از کابران و مشتریان زوج بازار از ما سوال می کنند که آیا ورزش و ماساژ خاصی برای آلت تناسلی مردان به منظور افزایش سایز آلت وجود دارد؟ واقعیت این است که بگوییم متاسفانه چنین چیزی خیلی پشتوانه علمی ندارد، چون بافت آلت از ماهیچه های خیلی نرم و ضعیفی تشکیل شده است که با حرکات ورزشی و یا ماساژ بزرگ تر نخواهد شد. خیلی از مطالب و فیلم ها وجود دارند به ویژه در دنیای اینترنت و فضای مجازی که حتی بعضی از آن ها پول های هنگفتی از مردم دریافت می کنند اما تاثیر چندانی تاکنون گزارش نشده است. در ایران برخی از محصولات مجاز و دارای مجوز از وزارت بهداشت وجود دارد که سایت زوج بازار نیز آن ها را ارئه می کند و مبنای این محصولات نیز بهبود گردش جریان خون به سمت آلت تناسلی مرد است. چنین محصولاتی بیشتر مورد اعتماد هستند تا دستگاه هایی مانند لارجر باکس که حتی تاییدیه پزشکی نیز ندارد.

۳- عضلات کف لگن ( pelvic floor) را تقویت کنید

تقویت عضلات کف لگن به منظور بزرگ کردن آلت تناسلی

همانطور که اشاره کردیم شما قادر نخواهید بود با استفاده از تمرین و حرکات ورزشی، بافت آلت تناسلی را بزرگ کنید، اما مطالعات علمی نشان داده است که اگر شما با ورزش بتوانید عضلات کف لگن خود را تقویت کنید، جریان خون به سمت آلت بهبود می یابد و شما علاوه بر نعوظ بهتر، سایز بزرگ تری را تجربه خواهید کرد.

جالب است بدانید که طبق یک آزمایش انجام شده در بریتانیا، نشان داده شد که مردانی که تمرینات تقویتی عضلات کف لگن (تمرینات کیگل)  داشته اند نسبت به کسانی که روش های دیگر و تغییر سبک زندگی را انتخاب کرده بودند اما در مقابل هیچ ورزشی نداشتند، عملکرد جنسی بهتری را به دست آورده بودند و افزایش سایز آلت تناسلی را بیشتر لمس کرده بودند.

برای آشنایی بیشتر با تمرینات کیگل (Kegel Exercises) اینجا کلیک کنید.

برای انجام تمرینات کیگل به منظور تقویت عضلات کف لگن نکات زیر را مورد توجه قرار دهید :

  • عضله کف لگن خود را به خوبی شناسایی کنید و آن را بشناسید. یکی از روش های تشخصی درست این عضله این است که در حین ادرار کردن سعی کنید جریان آن را قطع کنید. چند مرتبه این کار را انجام دهید تا دقیقاً عضله کف لگن را لمس و احساس کنید.
  • پس از پیدا کردن آن، سعی کنید هشت بار این عضله را منقبض و پس از آن رها کنید. پس از مدتی استراحت مجدداً آن را انجام دهید اما تعداد دفعات آن را دو برار کنید. به عبارتی ۱۶ بار این حرکت انتقباض و آزاد سازی را انجام دهید. ۳ یا ۴ بار به صورت سِت این حرکات را انجام دهید
  • سعی کنید تمرین فوق را برای رسیدن به نتیجه روزی یکبار انجام دهید

۴- چربی ناحیه شکم را کم کنید

کاهش چربی دور شکم باعث می شود شما سایز آلت خود را کوچک فرض کنید

چربی موجود در ناحیه شکم باعث می شود شما یا شریک جنسی شما آلت تناسلی شما را کوچک تر از اندازه واقعی آن ببیند و حس کنید اندازه و سایز آلت شما کوچک است. چون وقتی خود شما از بالا به آلت تناسلی خودتان نگاه می کنید بخشی از آن توسط این چربی ها پوشیده می شود.

البته آب کردن چربی های شکمی کار ساده ایی نیست اما به شدت به این کمک می کند که شما درک درستی از سایز واقعی آلت تناسلی خودتان داشته باشید. یک ترازوی کوچک خانگب بخرید و شروع کنید هر چند روز یکبار کاهش وزن خود را اندازه گیری کنید.

با شروع کاهش وزن به تدریج شما حسِ بهتری نسبت به آلت تناسلی خود پیدا می کنید.  طبق یک گزارش از دانشگاه هاروارد، مردانی با دور کمر ۱۰۷ سانتی متر در مقایسه با مردانی که دور کمرشان ۸۲ سانتی متر بود، ۵۰ درصد بیشتر در معرض اختلال نعوظ (Erectile Dysfunction) قرار داشتند.

 یعنی کسانی که دور کمر استاندارد داشته اند از اختلال نعوظ کمتر رنج می برده اند. بهتر است رژیم غذایی خود را تحت نظر یک پزشک یا کارشناس تغذیه انجام دهید و در آن افراط نداشته باشید تا به بدن شما آسیب وارد شود.

  • یک برنامه ورزشی منظم شما را برای کاهش وزن کمک خواهد کرد. سعی کنید ورزش های هوازی را در کنار حرکات وزنه و بدن سازی داشته باشید.
  • وعده غذایی کامل داشته باشید از جمله گوشت کم چرب، ماهی، غلات، لوبیا و سایر حبوبات، سبزیجات و سیفی جات، میوه های فصل و روغن های سالم از جمله روغن زیتون، روغن کنجد و …
  • از خوردن غذاهای کنسروی و کارخانه ایی خودداری کنید، چون اغلب این محصولات روغن های هیدروژنه و همچنین شکر و نشاسته زیادی دارند که برای سلامتی مفید نیست.

۵- استفاده از برخی تجهیزات و وسایل مجاز پزشکی

استفاده از پمپ وکیوم آلت یا رینگ آلت به منظور افزایش سایز آلت

در زمینه استفاده از برخی محصولات پزشکی خیلی دقت کنید. در سال های اخیر افراد سودجو به عناوین مختلف و با تبلیغات خلاف واقع فقط از مشتریان پول دریافت کرده اند.

در زمینه وسایل و تجهیزاتِ افزایشِ سایزِآلت، دو محصول رواج زیادی دارند و حتی در کشور های غربی و آمریکا نیز استفاده می شود :

  • پمپ وکیوم تناسلی (Penis vacuum pump)
  • رینگ تناسلی (penis ring)

دقت کنید که هر دوی این محصولات به عنوان درمانی است برای مردهایی که مشکل نعوظ (Erectile Dysfunction – ED) دارند و توانایی رسیدن به نعوظ را ندارند، و به هیچ عنوان روشی برای افزایش سایز آلت یا بزرگ کردن آلت تناسلی نمی باشد.

باز هم تاکیید می کنیم که این تجهیزات فقط برای کمک به رسیدن به نعوظ و یا نگه داشتن حالت نعوظ برای افراد بیمار یا دارای اختلال جنسی هستند. مانند افراد دیابتی، افرادی که مشکل پروستات دارند، کسانی که عمل های ستون فقرات داشته اند و یا افرادی که سرطان کولون یا همان سرطان روده دارند.

https://www.fda.gov/RegulatoryInformation/Guidances/ucm072098.htm

https://www.webmd.com/erectile-dysfunction/guide/vacuum-constriction-devices#1

https://www.wikihow.com/Increase-Penis-Size-Using-Herbs

https://www.webmd.com/men/guide/penis-enlargement-does-it-work#2

https://www.umms.org/ummc/health-services/urology/conditions-treatments/erectile-dysfunction/faqs

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *