بزرگ کردن آلت تناسلی و افزایش سایز

بزرگ کردن آلت تناسلی : افزایش سایز آلت مردان به کمک گیاهان دارویی – زوج بازار

بزرگ کردن آلت تناسلی مردان به کمک گیاهان دارویی – زوج بازار

در سال های اخیر موضوع افزایش سایز آلت مردانه بسیار مورد توجه آقایان و حتی همسران آنان قرار گرفته است و روش های بسیار مختلفی نیز در زمینه افزایشِ اندازهِ سایزِ آلت و بزرگ کردن آلت تناسلی مردان ارائه شده است.

اما زوجین عزیز باید توجه داشته باشند که بسیاری از این محصولات و روش ها جنبه مالی و اقتصادی داشته و  حتی برخی از آن ها سلامتی شما را به خطر خواهند انداخت.

لذا در این مقاله از سایت زوج بازار با ما همراه باشید تا شما را با نکات مهم بزرگ کردن آلت تناسلی آشنا کنیم و حقایق موضوع را بررسی کنیم.

به طور کلی سه روش برای بزرگ کردن آلت تناسلی و افزایش سایز آلت در مجله ها، مقالات و سایت های اینترنتی ارائه می شوند که عبارت اند از :

 •  بزرگ کردن آلت تناسلی با مصرف برخی از گیاهان دارویی
 • افزایش سایز آلت با استفاده از برخی وسایل و تجهیزات مخصوص
 • مصرف بعضی از داروهای شیمیایی به منظور بزرگ کردن آلت تناسلی مردان
 • عمل جراحی توسط پزشک متخصص به منظور بزرگ کردن آلت تناسلی

روش های مختلف بزرگ کردن آلت تناسلی

برخی از داروهای شیمیایی و گیاهان دارویی وجود دارند که به طور موقت و با استفاده از افزایشِ جریانِ خون در آلت، باعث نعوظ کامل مرد می شوند و در نتیجه این نعوظِ کامل، شما را به نهایتِ اندازهِ آلت می رساند.

شاید در ذهن شما زیاد جالب نباشد که این داروهای شیمیایی و گیاهی به طور موقت این کار انجام می دهند و همین امر باعث پافشاری بسیاری از افراد سوجو شده است که با تبلیغات فراوان و با اصرار بر روی دائمی بودن یک نوع قرص و یا یک ابزار خاص برای بزرگ کردن آلت تناسلی، فقط هدف کسب پول از مردم را دارند. لذا باز هم تاکید می کنیم که حتی گیاهان دارویی نیز اثر موقت دارند و دائمی بودن هر روشی به نظر ما مورد تردید می باشد !

اگر شما به این فکر می کنید که ” چه نوع روشی دائمی و همیشگی برای افزایش سایز آلت وجود دارد؟ “، به شما پیشنهاد می کنیم که :

 • با استفاده از یک رژیم غذایی مناسب و تحت نظر یک کارشناس تغذیه، اول سعی کنید کمی وزن خود را کاهش دهید بخصوص در قسمت میانی بدن ودر اطرف ناحیه شکم و باسن،
 • همچنین یک ورزش منظم برای خود در طول هفته برنامه ریزی کنید
 • ترک عادات نامناسب مانند سیگار کشیدن

لذا ما توصیه می کنیم که به هیچ عنوان، روش های دیگر را خودسرانه و بدون مشورت پزشک متخصص و حائز، مورد استفاده قرار ندهید.

 

۱- بزرگ کردن آلت تناسلی مردان با استفاده از جینسینگ (Ginseng)

مصرف جینسینگ به منظور افزایش سایز آلت

در برخی از مطالعات برای بزرگ کردن آلت تناسلی مصرف جینسینگ را توصیه کرده اند.گفته می شود که جینسینگ قرمز کره ایی، باعث آزاد سازی هورمون جنسی یا همان استروئید ها شده و همین امر باعث تقویت دستگاه عصبی می شود و این موضوع از خاصیت های معروف این گیاه شناخته می شود. با وجود اینکه دلایل علمی و قطعی در رابطه با اینکه جینسینگ باعث افزایش سایز آلت می شود، وجود ندارد، اما در یک مطالعه پژوهشی در کشور کره جنوبی، گزارش شده است که عملکرد جنسی مردانی که چند هفته از قرص جینسینگ گیاهی استفاده کرده اند بهبود یافته است.

اگر برای بزرگ کردن آلت تناسلی قصد استفاده از جینسنگ را دارید، درباره آن باید موارد زیر را در نظر بگیرید :

 • مصرف جینسیگ در بعضی از شرایط برای افراد منع می شود و ممکن است اثرات جانبی بدی داشته باشد. مانند افرادی که سرطان دارند، مشکلات قلبی دارند، یا کسانی که دچار بی خوابی هستند. لذا توصیه می کنیم قبل از مصرف این گیاه به طور منظم و طولانی، حتماً با پزشک خود مشورت کنید.
 • اگر قصد استفاده از مکمل ها یا مولتی ویتامین های حاوی جیسینگ را دارید، بهتر است به برچسب محصول دقت کنید که جیسنسیگ قرمز کره ایی باشد.
 • اکیداً توصیه می کنیم که هر محصول یا مکملی که مصرف می کنید حتما باید مورد تایید سازمان غذا و دارو باشد. محصولات قاچاق و ناسالم به وفور در بازار پیدا می شوند و سلامتی شما در خطر است.
 • سعی کنید از داروخانه های معروف و مجاز مکمل جینسینگ را تهیه کنید و از مصرف بیش از توصیه شده پزشک یا درج شده بر روی محصول خودداری کنید.

۲- مصرف گیاه جینکو بیلوبا (Ginkgo Biloba) به منتظور بزرگ کردن آلت تناسلی

مصرف جینکو بیلوبا به منظور بزرگ کردن آلت تناسلی

این گیاه بیشتر به منظور تقویت حافظه مصرف می شود اما امروزه به عنوان روشی برای بزرگ کردن آلت تناسلی نیز استفاده می شود. گینکو بیلوبا می تواند جریان ِخونِ آلت را از طریق بهبودِ گردشِ خون افزایش دهد.

بر اساس یک مطالعه انجام شده در دانشگاه کالیفرنیا، گیاه جینکو موثرترین روش کاهش استرس در مردان است، و از طریق کاهش استرس و اضطراب، اختلالِ عملکردِ جنسی آنان که ریشه در استرس دارد را بهبود می بخشد.

همچنین در برخی از مطالعات و پژوهش های انجام شده تاثیری از این گیاه گزارش نشده است. به دلیل آنکه نتایج قطعی و مستند از تحقیقات و پژوهش های صورت گرفته بر روی گیاه جینکو بیلوبا به دست نیامده است و همچنین عوارض کم این گیاه بر روی بدن، به نظر می رسد یکبار امتحان کردن ارزش داشته باشد!

 • جینکو بیلوبا مشابه چای می تواند به صورت دَم کرده استفاده شود. همچنین این گیاه در قالب قرص و کپسول نیز وجود دارد.
 • اگر سابقه تشنج داشته اید سعی کنید این گیاه را مصرف نکنید و یا اگر داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنید نباید از این گیاه استفاده کنید.
 • بهتر است قبل از مصرف این گیاه حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

۳- استفاده از گیاه ماکا (maca) روشی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

پودر گیاه ماکا موثر در افزایش سایز آلت

گیاه ماکا اغلب به صورت پودر و به منظور افزایش میل جنسی استفاده می شود، اما امروزه در جهت بزرگ کردن آلت تناسلی نیز کاربرد دارد. گفته می شود خاصیتِ گیاهِ ماکا این است که باعث افزایشِ انرژی می شود و رسیدنِ به نعوظ کامل در مردان را آسان تر می کند.

تحقیققات و پژوهش های زیادی بر روی این گیاه و اثرات آن صورت نگرفته و نتایج قطعی علمی نیز وجود ند ارد بنابراین سعی کنید آن را در صورت لزوم با احتیاط مصرف کنید. اگر قصد استفاده روزانه از این گیاه را داشتید حتماً با پزشک خود مشورت نمایید.

۴- افزایش سایز آلت با مصرف ال آرژنین (L-arginine)

بزرگ کردن آلت تناسلی با خوردن آرژنین

ال آرژنین در واقع یک آمینو اسید هست که باعث افزایش جریان خون می شود و در نتیجه باعث افزایش سایز آلت در هنگام نعوظ می شود. یک مطالعه دانشگاهی نشان داده است که تعدادی از مردان پس از شش هفته مصرف مکمل های آرژنین بهبود غملکرد جنسی را تجربه کرده اند.مکمل این گیاه معمولا به صورت یک قرص یک گرمی است که روزی سه بار باید مصرف شود.

 • در صورتی که مشکل قلبی دارید و از نیتروگلیسیرین استفاده می کنید باید از مصرف آرژنین خودداری کنید چون این گیاه باعث کاهش فشار خون می شود. برای مصرف این گیاه با پزشک خود مشورت کنید.

 

۵-هندوانه بخورید! تا افزایش سایز آلت را تجربه کنید

خوردن هندوانه به منظور بزرگ کردن آلت تناسلی و افزایش سایز آلت

با اینکه هندوانه یک گیاه دارویی نیست اما خواصی دارد که مشابه آرژنین عمل می کند و باعث افزایش سایز آلت در هنگام نعوظ و رابطه جنسی می شود، به همین دلیل امروزه برخی از افراد برای بزرگ کردن آلت تناسلی از آن استفاده می کنند.

هندوانه حاوی یک نوع آمینو اسید به نام سیترولین (citrulline) است  که به آرژنین تبدیل می شود و باعث انبساط و گشاد شدن  رگ های خونی می شود و در نتیجه خون رسانی به آلت را بهبود می دهد. کشف سیترولین در هندوانه جزو تحقیقات جدید هست و اینکه مکانیزم اثر آن چگونه است و شما چقدر باید هندوانه مصرف کنید تا اثرات آن را بر روی سایز آلت خود ببینید کمی مبهم است و نیازمند مطالعات دقیق تری می باشد که تاکنون گزارش نشده است.

اگرچه هندوانه یک میوه بسیار مناسب برای سلامتی است به ویژه برای مردان، اما به منظور تاثیر آن بر روی سایز آلت، دقت کنید که در مصرف آن زیاده روی نکنید!