نحوه ارسال

فروشگاه زوج بازار با هدف ارائه محصولات با کیفیت و همچنین حفظ حریم خصوصی افراد، برای رفاه حال مشتریان عزیز سه راه را برای پرداخت و ارسال محصولاتی که به صورت محرمانه بسته بندی شده اند قرار داده است:

  1. پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانکی
  2. پرداخت کارت به کارت
  3. ارسال با تیپاکس (پرداخت درب منزل)

 

پرداخت از طریق درگاه های بانکی:

در این روش کاربر پس از اتمام خرید به صفحه درگاه بانکی متصل می شود و از تمام کارت های متصل به شبکه شتاب، برای پرداخت می تواند استفاده کند. همچنین علاوه بر هزینه محصولات مبلغ ۹۵۰۰ تومان جهت ارسال به وسیله پست، از شما دریافت می شود.  بسته ها پس از تحویل به پست در مدت ۱الی ۵ روز به دست شما می رسد.

پرداخت کارت به کارت:

در این روش شما هزینه محصولات بعلاوه هزینه پست را به شماره کارت بانک شهر و یا بانک ملت به نام میثم ابراهیمی واریز خواهید کرد و همانند روش فوق بسته ها پس از تحویل به اداره پست در مدت ۲ الی ۵ روز به دست شما می رسند. مهم نیست که کارت شما حتماً مربوط به بانک شهر یا بانک ملت باشد بلکه فقط باید کارتی باشد که عضو شبکه شتاب باشد.

شماره کارتمشخصات
۴۳۵۸ ۵۰۸۸ ۰۶۱۰ ۵۰۴۷بانک شهر به نام میثم ابراهیمی
۵۸۲۰ ۹۹۹۳ ۳۳۷۵ ۶۱۰۴بانک ملت به نام میثم ابراهیمی

توجه : پس از انتقال وجه کارت به کارت حتماً عکس رسید خود را در اینستاگرام یا تلگرام زوج بازار برای ما بفرستید تا خرید شما ثبت شود

همچنین برای مناطقی که به دفتر زوج بازار در تهران و کرج نزدیک باشند می توانید از طریق پیک همان روز سفارشاتتان را دریافت نمایید، اما در این روش باید توجه داشته باشید که قبل از واریز هزینه ها باید هزینه پیک توسط نرم افزارهای الو پیک یا اسنپ باکس محاسبه و به مجموع هزینه های شما اضافه گردد. لذا در این روش بهتر است از روش کارت به کارت ( و نه از طریق درگاه سایت) اقدام نمایید چون اگر هزینه پیک از پست بیشتر شود شما باید تفاوت هزینه آن را دوباره واریز کنید.

پرداخت درب منزل از طریق تیپاکس:

در این روش شما تمام هزینه را درب منزل به مامور تیپاکس تحویل می دهید و نیازی نیست که آنلاین مبلغی را واریز کنید. در این روش باید از وجود دفتر تیپاکس در شهر خود مطمئن شوید. هزینه تیپاکس نسبت به محل زندگی شما متغیر است و مانند اداره پست مبلغ ثابتی ندارد و هزینه آن بر عهده خود شماست. در این روش در مدت ۱۲ الی ۴۸ ساعت بسته ها به دست شما می رسند. برای انتخاب این روش باید با کارشناسان زوج بازار هماهنگ کنید. اطلاعات تماس زوج بازار را در صفحه تماس با ما مشاهده کنید.

توجه : هزینه پرداخت تیپاکس سه برابر پست معمولی است و با توجه به موقعیت و شهرهای مختلف تعرفه متفاوتی دارد و هزینه آن با خریدار است

شما عزیزان می توانید هر کدام از روش های فوق را که دلخواه شماست انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که فروشگاه زوج بازار دارای نماد اطمینان از وزارت صنعت و معدن و تجارت را دارد و شما می توانید با اطمینان به صورت آنلاین از سایت زوج بازار خرید کنید و هیچ گونه نگرانی درباره از دست رفتن پول یا تحویل کالای تاریخ گذشته و معیوب را نداشته باشید.

 

همچنین می توانید مجوزهای سایت زوج بازار را در صفحه مجوز ها و همچنین در قسمت پایین سایت مشاهده کنید.