سایز آلت و کاندوم متناسب با آن

سایز آلت مردان:درباره سایز کاندوم مناسب بیشتر بدانید|زوج بازار

اگر سایز آلت شما به هر دلیلی، مانند عامل وارثت از حد معمول بزرگتر یا کوچکتر باشد برای خرید محصولات زناشویی خود مانند کاندوم چه باید کنیم؟ چه راهی را پیشنهاد می کنید؟ چراکه بسیاری از افراد جامعه حتی کسانی که دارای تحصیلات عالی هستند به دلیل خجالت و یا اضطراب از این موضوع با مشکل جدی روبرو خواهند شد.با زوج بازار همراه باشید تا نگاهی کارشناسی به این موضوع داشته باشیم.

  • آیا در انتخاب نوع و سایز کاندوم مناسب خود مشکل دارید؟

نگران نباشید امروزه انواع کاندوم در سایزهای مختلف تولید می شود و شما می توانید به راحتی کاندوم مناسب خود را سفارش دهید.

کاندوم ساز مناسب شما

بسیاری از خانم های جوان امروزه به کارشناسان سلامت اعلام می کنند که همسر آن ها از کاندوم استفاده نمی کند چون کاندوم سایز مناسب آن ها وجود ندارد. این یک بهانه است! و یا یک اضطراب!

 چون کاندوم امروزه به لطف تکنولوژی های مختلف تولید، برای آلت های بزگتر از حد نرمال به راحتی کشش لازم و کافی را دارد و برای آلت های کوچکتر از حد معمول(میکروپنیس) نیز به وفور پیدا می شود.

بنابراین بهانه ها را کنار بگذارید چراکه تبعات و تاوان بیماری های مسری جنسی(sexually transmitted Disease STD) یا عفونت های مسری مقاربتی (Sexually Transmitted Infection STI) بسیار بیشتر از آن است که به یک بهانه بچگانه  و یا خجالت و ترس بها بدهید، پس لطفا موضوع را ساده نگیرید. از طرفی اگر از این بیماری ها صرف نظر کنیم، بچه دار شدن ناگهانی یا حاملگی تصادفی زوجین، چندان برای مادر و جنین مناسب نمی باشد چون امروزه مسلم شده است که آمادگی های پیش از بارداری بر روی آینده سلامت مادر و جنین بسیار تاثیر گذار است.

  • آیا شما در انتخاب سایز مناسب کاندوم خجالت می کشید؟

اگر شما خجالت آن را دارید که از سایز آلت خود صجت کنید، این یک اضطراب ناشی از عدم آگاهی است. در این صورت نیز به شما توصیه می کنیم این خجالت یا اضطراب نابجا را کنار بگذارید تا سلامت شما تهدید نشود. با کارشناسان زوج بازار  به منظور پاسخ گویی به سوالات شما و یا جهت انجام مشاوره در تماس باشید.

سایز های مختلف کاندوم

در گذشته اکثر تولیدکنندگان کاندوم یک کاندوم تک سایز با خاصیت کشسانی تولید می کردند، اما برای برخی از افراد واقعا سازگار نبود.از طرفی سلیقه های جنسی مختلف نیز برای رضایت از یک نوع کاندوم موضوع عجیبی نیست. خوشبختانه امروزه شرکت های بزرگی چون کاندوم کاپوت،  کاندوم ناچ کدکس،  اورز،  کلایمکس،  گودلایف،  دی کی تی اینترنشنال، ایکس دریم،  دورکس،  فارکس،  بست لایف، بونیتو و… انواع کاندوم در سایز های مختلف را تولید می کنند و شما می توانید مانند تی شرت یا کفش خود سایز مناسب و راحت تر را انتخاب نمایید.

  • به منظور جلوگیری از پارگی کاندوم می توانید از ژل لوبریکانت استفاده نمایید

توجه نمایید که کاندوم ها در هر سایزی و با هر جنسی(از جنس لاتکس یا پلی اورتان) که باشند، به هر حال مقداری اصطکاک با پوست انسان دارد، حتی اگر دقیقاً شما کاندوم سایز مناسب خود را انتخاب کرده باشید. پس بهتر است کاندوم را با ژل لوبریکانت استفاده نمایید تا علاوه بر جلوگیری از پارگی کاندوم ،لذت و رضایت بیشتری را برای زندگی زناشویی و رابطه جنسی خودتان ایجاد کنید.

سایز نرمال آلت مردانه بستگی به عامل وراثت، ژنتیک و منطقه جغرافیایی دارد. اما انجمن اورولوژی بریتانیا در یک بررسی آماری نسبتاً دقیق آن را بین ۱۴ تا ۱۶ سانتی متر در حالت نعوض کامل در مردان اعلام کرده است. طبق استاندارد ISO4074 که برای کاندوم های مردانه از جنس لاتکس است، پهنای اسمی کاندوم نیز بین ۵۲mm ± ۲mm قرار دارد.بنابراین اگر از این سایز ها اختلافی چشمگیری دارید به طوری که رابطه شما را تحت تاثیر قرار می دهد بایستی کاندوم سایز بزرگ یا کوچک را انتخاب کنید.

  •  کاندوم مناسب سایز آلت شما

نگران نباشید. بیش از ۷۰ درصد از جمعیت جهانی در محدوده استاندارد نرمال قرار دارند و مابقی نیز می توانند کاندوم مناسب خود را انتخاب نمایند. امروزه تاثیر فیلم های نامناسب جنسی و پورن و اشاعه آن باعث ایجاد یک وسواس فکری و اضطراب در بین مردان به وِیژه پسر های جوان شده است که اکثر آن ها یک توهم فکری و روانی دارند که اندازه آلت آن ها مناسب نیست.

گمان هایی نادرست نظیر اینکه آلت بزرگتر مرد یا آلت کوچکتر زن باعث لذت بیشتری از رابطه جنسی می شود. اما واقعیت این است که یک آلت با اندازه نامناسب چه در مردها و چه در خانم ها یکی از حساس ترین روابط بین زوجین را پیچیده تر و سخت تر می کند و حتی امکان آسیب هر یک از زوجین نیز وجود دارد و شما بی دلیل و  بدون اجازه متخصصان نباید به دنبال تغییر سایز آلت باشید.

بنابراین زوجین و مخصوصاً مردان نباید در زمینه سایز آلت تناسلی خود نگرانی داشته باشند زیرا همانطور که گفته شد اگر بزرگتر از حد نرمال بود، خوشبختانه امروز کاندوم سایز بزرگ و ژل لوبریکانت به آن ها بسیار کمک می کند در جهت بهبود و رضایت از روابط زناشویی و جنسی و در صورتی که کوچکتر از حد نرمال بودند و در حالت نعوظ کامل، طول آلت آنان کمتر از ۶ سانتی متر بود به اصطلاح میکروپنیس(Micro penis) بودند علت اصلی آن سندروم کلاین فلتر(Klinefelter’s syndrome) است که با تزریق هورمون مردانه یا همان هورمون تستوسترون برای اکثر مردان قابل درمان است.

برخی از مردانی که  نیز دارای آلت بزرگ هستند علت آن کم خونی سلول داسی(Sickle Cell Anemia) است که خوشبختانه درمان آن نیز وجود دارد.

پس بهانه ها و وسواس های فکری را کنار بگذارید و در خرید محصولات زناشویی مورد نیاز و مناسب خود تردید نکنید چون سلامتی و از جمله سلامتی جنسی برای یک زندگی آرام از الزامات زندگی زناشویی می باشد. فروشگاه زوج بازار می تواند شما را در زمینه خرید محصولات جنسی اعم از کاندوم، ژل لوبریکانت، اسپری تاخیری، لباس زیر و… راهنمایی و کمک کند. و در صورتی که یک بیماری جنسی دارید به متخصصان و پزشکان این امر بدون خجالت رجوع کنید.

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *